Moje profilovka

ZAJÍMALO BY VÁS,

KDO JSEM?

Jmenuji se Robert Glogowski. O grafiku a webdesign se zajímám více než 6 let a poslední čtyři roky úspěšně působím jako webdesignér a vývojář webů. Ještě do nedávna jsem působil především v okolí Ústeckého kraje, ale momentálně mě můžete potkat především v Praze. Své klienty vždy maximálně vyslechnu a řídím se heslem nic není nemožné.

Žijeme v době internetu, důležité je nezamrznout

Ačkoliv žijeme v době internetu a chytrých zařízení, stále některým svým klientům vysvětluji důležitost webových stránek a jejich veškeré působení firmy na internetu. Jako názorný příklad uvádím neresponzivitu některých eshopu a jejich zbytečnou ztrátu potencionálních zákazníků na chytrých zařízeních.

Tvorba webu

Mám několikaleté zkušenosti s tvorbou webových stránek a nabízím vám individuální řešení na míru.

Grafický design

Kompletní služby v oblasti grafického designu od návrhu webových stránek až po tvorbu potisků na textil.

Konzultace

Svým klientům nabízím také konzultaci, při které nabízím znalost v oboru tvorba webů a grafického designu.

Komplexní řešení

Stojím názoru, že každý rozumí nejlépe svému řemeslu. Proto můžete nechat veškerou práci na mě.

Nic neni nemožné

Často za mnou přijdou klienti s dotazem: “Půjde todle na webu udělat?”. Na tuto odpovídám vždy stejně. Nic není nemožné. Každá situace má totiž své řešení a doposud jsem se nepotkal se situací při tvorbě webů, že by jednoduše něco nešlo.

Lidský přístup a kreativita

Součástí spolupráce semnou mohu nabídnout svůj lidský přístup k věci a schopnost umět vyslyšet vaše přání a požadavky. Pro ty následně vymyslím nejlepší řešení a kreativně ho zpracuji. 

Máte na mě otázku?

Využijte kontaktního formuláře na webu nebo mi zavolejte.